Canvit Chondro Maxi pro psy 230g

Kód zboží40106
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:skladem
Obvykle:293
Cena bez DPH:228 ,- Kč
Cena s DPH:262 ,- Kč    9.70 €

Koupit toto zboží Ks

Canvit Chondro Maxi pro psy 230g je speciální kloubní výživa pro regeneraci kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti. Tablety pro velká plemena psů.

Doplňkové krmivo pro psy s masovým aroma a přírodním antioxidantem.

Složení: Vitamin E, Niacinamid, Biotin, Vitamin C, Hořčík, Mangan, Selen, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Kolagenní hydrolyzát.

Dávkování: Základní dávka, mladá zvířata v růstu 0,5 tbl. / 10 kg, pro intenzivní regeneraci kloubních chrupavek psů s vysokou zátěží 1 tbl. / 10 kg, při dysplazii kyčelních kloubů nebo zánětech kloubů 1,5tbl. / 10 kg.

Krmný návod: CANVIT CHONDRO® je speciální přípravek sloužící k regeneraci kloubních chrupavek a vaziv a obnovením těchto tkání dochází i k odstranění bolestí kloubů. Hlavními účinnými látkami jsou chondroitin sulfát a glukosamin sulfát a kolagenní hydrolyzát. Chondroitin a glukosamin sulfáty jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky, snadno se vstřebávají a vestavují do poškozené chrupavky. Zvyšují hydrataci chrupavky a tím zvyšují její elasticitu a posilují její mechanickou odolnost. Glukosamin sulfát má také protizánětlivé účinky a usnadňuje hojení ran. Používání Canvitu Chondro je zejména vhodné u všech psů, kteří mají problémy s pohybovým nebo vazivovým aparátem, při dysplazii kyčelního kloubu, osteoartróze a také při rekonvalescenci po úrazech kloubů a šlach. Preventivní podávání se doporučuje u mladých psů velkých plemen, u pracovních a služebních psů s velkou zátěží na pohybové ústrojí. U starších psů pomáhá Canvit Chondro udržovat dobrou pohyblivost do vyššího věku, zabraňuje poškození kloubních chrupavek a vaziv a tím zajišťuje nebolestivou funkčnost kloubu. Kolagenní hydrolyzát dodává nezbytné aminokyseliny, které jsou stavební složkou pojivové (kloubní) tkáně. Selen a mangan (v organické, chelátové formě ), vitamin C a vitamin E jsou významné svými antioxidačními účinky. Vitamin C se účastní při tvorbě kolagenu a pojivových tkání. Hořčík ve vysoce využitelné chelátové formě přispívá ke zklidnění silně namáhaných tkání a také zasahuje do metabolismu kolagenu. Stabilita vitamínů v přípravku je zajištěna přírodními antioxidanty na bázi rostlinných extraktů a směsi tokoferolů.

Způsob aplikace: Denní dávku je vhodné rozdělit na více částí. Tablety podáváme přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva. Přípravek Canvit Chondro by měl být podáván nejméně po dobu 8-10 týdnů, přičemž je vhodné po 3 měsících kúru zopakovat. Možné je i dlouhodobé podávání.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.

Skladování: v suchu, temnu, v původním uzavřeném obalu.

Balení: 250 g (cca 83 tbl.), 500 g (cca165 tbl.), 1 kg (cca 330 tbl.).

Canvit, Camvit Chondro, Canvit Chondro Maxi, Canvit Chondro Maxi tbl.Chondroprotektiva Canvit Chondro podobné

Canvit Chondro Maxi pro psy 500g

Canvit Chondro Maxi pro psy 500g 228

463 Kč

Canvit Chondro Maxi pro psy 1000g

Canvit Chondro Maxi pro psy 1000g 228

896 Kč


Doporučujeme navštívit


(c) 2003 - 2018 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz