Nutri Horse Chondro tbl 1kg

Kód zboží30091
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:na dotaz
Obvykle:1 065
Cena bez DPH:827 ,- Kč
Cena s DPH:951 ,- Kč    35.22 €

Koupit toto zboží Ks

Nutri Horse Chondro pro koně tbl 1kg je doplňkové krmivo pro podporu a regeneraci kloubního aparátu koní. Doplňkové krmivo pro koně se zchutňovadlem a přírodním antioxidantem.

Složení: Vitamin E, Niacinamid, Biotin, Vitamin C, DL-methionin, Vápník, Hořčík, Mangan, Měď, Zinek, Selen, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Hydrolyzát želatiny.
Krmný návod: NUTRI HORSE CHONDRO je speciální přípravek sloužící k regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání. Hlavními účinnými látkami v přípravku jsou chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a želatinový hydrolyzát, které jsou současně základními stavebními jednotkami kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání. Snadno se vstřebávají a zabudovávají do nově se tvořící nebo regenerující chrupavky. Tyto látky také zvyšují hydrataci chrupavky a tím i její elasticitu a posilují její mechanickou odolnost. Glukosamin sulfát má také protizánětlivé účinky a usnadňuje hojení poškozených tkání. NUTRI HORSE ® CHONDRO se používá u všech koní, u nichž se vyskytují problémy s akutními, chronickými nebo degenerativními procesy v kloubech, vazech nebo šlachách. Preventivně se doporučuje podávání přípravku koním v pracovní nebo sportovní zátěži a starším koním trpícím často pohybovými poruchami. Zkrmováním přípravku je možno zajistit dobrou pohyblivost koní i ve vyšším věku. Selen, mangan, měď a zinek v chelátové formě jsou lehce vstřebatelné a využitelné organismem a jako součást koenzymů se účastní tvorby krve a ostatních tělních tekutin a pojivových tkání. Hořčík rovněž v chelátové formě přispívá ke zklidnění silně namáhaných a poškozených tkání a také zasahuje do metabolismu kolagenu. DL-methionin je přirozeným zdrojem síry a jako aminokyselina je využíván při tvorbě kolagenu a pojivových tkání. Stabilita vitaminů v přípravku je zajištěna přírodními antioxidanty na bázi rostlinných extraktů a směsi tokoferolů. Přípravek NUTRI HORSE ® CHONDRO by měl být podáván nejméně po dobu 8 – 10 týdnů, přičemž je vhodné po 3 až 6 měsících aplikaci opakovat. Možné je také dlouhodobé podávání. Přípravek nenahrazuje základní doplňková minerální krmiva „modré řady“ (STANDARD, SPORT, SPECIÁL) a lze ho libovolně kombinovat s výrobky „červené řady“.

Způsob aplikace: Denní dávku je vhodné rozdělit na více částí. Tablety podáváme přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva.
Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby.
Skladování: v suchu, temnu, v původně uzavřeném obalu.Nutri Horse Nutri Horse podobné

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg 192

299 Kč

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg 192

749 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg 192

399 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg 192

1 157 Kč

Nutri Horse H pro koně plv 3kg

Nutri Horse H pro koně plv 3kg 192

796 KčDoporučujeme navštívit


(c) 2003 - 2018 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz