Nutri Horse Repro pro koně plv 3kg

Kód zboží30104
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:skladem
Obvykle:1 113
Cena bez DPH:864 ,- Kč
Cena s DPH:994 ,- Kč    36.81 €

Koupit toto zboží Ks

Nutri Horse Repro pro koně 3kg je doplňkové krmivo pro vysokobřezí a laktující klisny a hřebce v připouštěcím období. Doplňkové minerální krmivo pro koně se zchutňovadlem a přírodním antioxidantem.

Složení: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin C, Biotin, Kyselina listová, Beta karoten, DL-methionin, L-lysin, Vápník, Fosfor, Sodík, Hořčík, Selen, Taurin.

Krmný návod: NUTRI HORSE ® REPRO je určen k úhradě zvýšené potřeby živin vysokobřezích a laktujících klisen. Beta–karoten má positivní vliv na funkci vaječníků, zajišťuje kratší a intenzivnější říji, působí na plodnost a spolu s vitamínem E ovlivňujícím březost zajišťuje optimální průběh reprodukce a životaschopnost hříbat. Komplex vitaminů skupiny B zvyšuje intenzitu metabolismu u vysokobřezích a laktujících klisen a hřebců v připouštěcím období. Taurin je aminokyselina, která je obsažena v mléce klisen a zajišťuje optimální růst a vývin hříbat. Taurin rovněž podporuje kardiovaskulární a imunitní systém klisen a hřebců. Do přípravku je zařazen přírodní rozmarýnový antioxidant. Každodenní podávání v doporučených dávkách má positivní vliv na celkový zdravotní stav, zabřezávání a průběh březosti a laktace u klisen. Přípravek nenahrazuje základní doplňková minerální krmiva „modré řady“ (NUTRI HORSE ® STANDARD) a lze ho libovolně kombinovat s výrobky „červené řady“. Způsob aplikace: přípravbek se podává zvířatům denně podle doporučeného dávkování rovnoměrně zamíchaný do krmiva. NUTRI HORSE ® REPRO je nutné krmit dohromady s NUTRI HORSE ® STANDARD.

Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby.
Skladování: v suchu, temnu, v původním uzavřeném obalu.Nutri Horse Nutri Horse podobné

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg 246

299 Kč

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg 246

749 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg 246

399 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg 246

1 157 Kč

Nutri Horse H pro koně plv 3kg

Nutri Horse H pro koně plv 3kg 246

796 KčDoporučujeme navštívit


(c) 2003 - 2018 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz