Nutri Horse Sport pro koně plv 5kg

Kód zboží30109
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:skladem
Obvykle:870
Cena bez DPH:676 ,- Kč
Cena s DPH:777 ,- Kč    28.78 €

Koupit toto zboží Ks

Nutri Horse Sport pro koně plv 5kg je doplňkové krmivo pro sportovní a dostihové koně. Doplňkové minerální krmivo pro koně se zchutňovadlem a přírodním antioxidantem.

Složení: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, Pantotenan vápenatý, Kyselina listová, Biotin, Vitamin C, DL-methionin, L-lysin, Vápník, Fosfor, Sodík, Hořčík, Železo, Zinek, Měď, Mangan, Kobalt, Jod, Selen.

Krmný návod: NUTRI HORSE ® SPORT je určen k úhradě zvýšené potřeby živin při tréninkové zátěži a sportovním výkonu sportovních a dostihových koní; používá se k vyvážení základní krmné dávky. Vzájemný poměr a obsah doplněných nepostradatelných aminokyselin L-lysinu a DL-methioninu zajišťuje tvorbu a nárůst svalové hmoty a její regeneraci po sportovním výkonu. V přípravku jsou v optimálním poměru obsaženy Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny. Tyto nenasycené mastné kyseliny mají protizánětlivé a protialergické účinky, prokazatelný je jejich význam pro utváření kůže, srsti a pro urychlení hojení ranek a kožních otlaků. Lecitin chrání svalové buňky při vysoké zátěži, efektivně působí v energetickém metabolismu, snižuje obsah přebytečných tuků, posiluje činnost srdečního svalu a čistí cévy. Větší část doplňovaných mikroprvků pochází z organických zdrojů – chelátů s vyšší biologickou využitelností, díky které se snižuje zátěž organismu. Hořčík v organické vazbě napomáhá ke zklidnění koní, zajišťuje rovnováhu nervové soustavy a dobrý svalový tonus. Přípravek obsahuje přírodní rozmarýnový antioxidant a další antioxidanty podílející se na regeneraci organismu. Každodenní podávání v doporučených dávkách má pozitivní vliv na celkový zdravotní stav a kondici koní. Komplexnost skladby preparátu zvyšuje celkovou imunitu koně. NUTRI HORSE ® SPORT je možné podávat v kombinaci s ostatními přípravky „červené řady“.

Způsob aplikace: pčípravek se podává zvířatům denně podle doporučeného dávkování rovnoměrně zamíchaný do krmiva.
Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby.
Skladování: v suchu, temnu, v původním uzavřeném obalu.Nutri Horse Nutri Horse podobné

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg 241

299 Kč

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg 241

749 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg 241

399 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg 241

1 157 Kč

Nutri Horse H pro koně plv 3kg

Nutri Horse H pro koně plv 3kg 241

796 KčDoporučujeme navštívit


(c) 2003 - 2018 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz