Nutri Horse Standard pro koně plv 5kg

Kód zboží30113
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:skladem
Obvykle:447
Cena bez DPH:347 ,- Kč
Cena s DPH:399 ,- Kč    14.78 €

Koupit toto zboží Ks

Nutri Horse Standard pro koně plv 5kg je doplňkové krmivo pro koně v klidu, k rekreačnímu využití a koně v reprodukci. Doplňkové minerální krmivo pro koně se zchutňovadlem a antioxidantem.

Složení: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Niacinamid, Biotin, Kyselina listová, L-lysin, Vápník, Fosfor, Sodík, Hořčík, Železo, Zinek, Měď, Mangan, Kobalt, Jod, Selen.

Krmný návod: NUTRI HORSE ® STANDARD je určen k doplnění denní potřeby živin u koní v klidu, k rekreačnímu využití, březích a laktujících klisen a hřebců; používá se k vyvážení základní krmné dávky. Přítomnost nepostradatelné aminokyseliny L-lysinu zajišťuje optimální využití dusíkaté složky krmné dávky. Obsah biotinu, zinku a vitaminů skupiny B v krmivu zajišťuje zdravý vývin kůže a srsti. Vzájemný poměr vitaminů A, E, kyseliny listové, niacinu a aminokyseliny L-lysinu má positivní vliv na březost a laktaci klisen a jeho dodržení je nezbytné pro zdárný vývoj plodu v raném stadiu březosti. Přípravek obsahuje antioxidant a další přirozené látky s antioxidačním účinkem, které zpomalují degenerativní změny organismu v procesu stárnutí. stárnutí. Každodenní podávání krmiva v doporučených dávkách zajišťuje celkově dobrý zdravotní stav koní, jejich dobrou kondici a prodlužuje dobu aktivního využití koně. U koní v reprodukci je vhodné podávat spolu s NUTRI HORSE ® REPRO. Krmivo je také možné kombinovat s ostatními přípravky „červené řady“.

Způsob aplikace: přípravek se podává zvířatům podle doporučeného dávkování rovnoměrně zamíchaný do krmiva.
Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby.
Skladování: v suchu, temnu, v původním uzavřeném obalu.Nutri Horse Nutri Horse podobné

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 1kg 266

299 Kč

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg

Nutri Horse Gel pro koně plv 3kg 266

749 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 1kg 266

399 Kč

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg

Nutri Horse H 50 Plus pro koně tbl 3kg 266

1 157 Kč

Nutri Horse H pro koně plv 3kg

Nutri Horse H pro koně plv 3kg 266

796 KčDoporučujeme navštívit


(c) 2003 - 2018 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz