ProPlan Dog Puppy Medium Sensitive Skin 12kg

Kód zboží10607
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:skladem
Obvykle:1 431
Cena bez DPH:1 111 ,- Kč
Cena s DPH:1 278 ,- Kč    47.33 €

Koupit toto zboží Ks

ProPlan Dog Puppy Medium Sensitive Skin 12kg je kompletní a vyvážené krmivo pro citlivější štěňata ve věku 2-12 měsíců, která potřebují více živin podporujících zdravou kůži a srst.

Vaše štěně může být zdravé, ale může mít tendenci se drbat nebo mít více lupů než jiná štěňata. Nová vysoce tolerovaná receptura obsahuje suroviny nejvyšší kvality, omezený počet zdrojů bílkovin (losos, rýže a kukuřice)a neobsahuje žádnou pšenici, sóju nebo hovězí maso. Toto krmivo s lososem a výrazným povrchovým zchutněním granulí pomáhá odstranit problémy běžně spojené s drážděním citlivé kůže.

Krmivo Pro Plan Puppy Salmon & Rice má ideální poměr bílkovin a tuků, který pomáhá při vývinu svalové hmoty. Obsahuje také vápník, fosfor a další minerály důležité pro stavbu silných kostí a zubů. Malé křupavé granule, které se snadno koušou, navíc zlepšují dentální zdraví, protože omezují tvorbu zubního plaku a kamene.

Losos jako jediný zdroj živočišných bílkovin pro snadné trávení a omezení potravní citlivosti. Bílkoviny a přírodní antioxidanty pro vytvoření silného imunitního systému. Vitamíny, zinek a omega 3 mastné kyseliny pro silnou a zdravou kůži a srst. Obsah omega 3 mastné kyseliny DHA (která se také přirozeně nachází v mateřském mléce) prokazatelně zlepšuje vývoj mozku a zraku.

Složení:
Losos (23%), rýže (22%), dehydrované bílkoviny z lososa (15%), kukuřičný lepek, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, hydrolyzované vedlejší živočišné výrobky, řepná dužina, celulóza, difosforečnan vápenatý, chlorid draselný, pivovarské kvasnice, chlorid sodný, minerály, síran měďnatý pentahydrát (měď 12 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát (zinek 180 mg/kg).Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (a-tokoferol) 280 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg. S antioxidantem: směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu.Purina Proplan Puppy, Sensitive podobné

Proplan Dog Puppy Medium 12kg

Proplan Dog Puppy Medium 12kg 230

1 278 Kč

ProPlan Dog Puppy Medium Sensitive Digestion 12kg

ProPlan Dog Puppy Medium Sensitive Digestion 12kg 230

1 278 Kč

ProPlan Dog Puppy Large Robust 12kg

ProPlan Dog Puppy Large Robust 12kg 230

1 278 Kč

Doporučujeme navštívit


(C) 2003 - 2019 - | Partneři | Internetové obchody | Webdesign ABweb.cz